X. Mogul Železné hory za námi

O víkendu se konala rallye Železné hory Pardubice s novým sponzorem MOGUL. Účastnili jsme se v kategorii A4 s naším Subaru Impreza STi TypeR a díky veškerému štěstí a okolnostem jsme skončili na snovém pořadí. Po dokončení poslední RZ jsme ve skupině zůstali na třetí pozici a celkově pátí. Umožnilo nám to stát na bedně vedle Kaldy a Š. Zabloudila.

Zkušenost z naší první rallye s TypeR  byla pro nás nezapomenutelným zážitkem. Pořadatelsky byla soutěž připravena zcela na jedničku. Od prvního startu do ranní časovky až do poslední časovky na náměstí můžeme říct, že jsme se nezastavili. Všechny časy byly na minutu propočtené a závodnické tempo i přejezdy byly akorát vypočítané.

První 2 RZ byly na pěkném asfaltovém povrchu. Poslední RZ byla na obrovských šutrech, rozbité silnici apod. což nám způsobilo 2x defekt na našich pneumatikách. Naštěstí se i s defektem podařilo RZ dokončit a tak jedna výměna probíhala až v servisu a druhá na přejezdu. Třetí RZ byla senzační, zábavná a určitě by byla i dobrá divácky, kdyby auta jela na šotolinových pneu nebo byla možnost na ně před RZ přezout, aby k defektům nedocházelo.

Poděkování

  • Pánům Gajarovi, Flérgovi a všem lidem okolo Auto motorsport Gajar, kteří nám se vším pomohli, radili a vypomáhali, bylo možné soutěž dokončit i přes dva defekty na pneumatice a jednom menším karambolu se svodidly.
  • Posádce Sedláček, Klvač za pomoc mezi RZ.
  • Panu Jelínkovi za včasné dodání kombinéz.
  • Standovi Dubnovi za focení.

        

7 thoughts on “X. Mogul Železné hory za námi”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..