RALLYE ŽELEZNÉ HORY 2023 – JAK TO DOPADLO?

Závod pro nás skončil rychle. Na první RZ po pár minutách jízdy přišla moje jezdecká chyba a při přehnané nájezdové rychlosti a nevhodné stopě na silniční nerovnosti auto vzlétlo. Při dopadu se ulomilo uchycení ramene do nápravnice a vypadla poloosa. Další posádka Gajar/Štindl pro závadu na motoru odstoupili na první RZ. Čest teamu AutoSport Gajar udělal s Ford Fiesta R5 Joza/Hrabě, kteří berou druhé místo ve třídě, paráda! Gratulujeme!

Na tyto závody jsem měl nového spolujezdce Aleše Steklíka, kterému jsem moc pěknou ukázku zodpovědnosti nepředvedl a jeho rodině přidělal vrásky na čele. Alda je mládě tohoto sportu, ale jeho zodpovědný přístup, příprava a nasazení je příkladný a doufám, že se nám podaří opět najít společnou cestu k dalšímu závodu.

Velké poděkování všem kteří nám umožnili startovat, pan Učitel je jasnej, „Steklá“ rodina taky, žena, děti, servismani Pepí, Honzík, Kovárník (tomu vděčím hlavně za tento článek, protože ještě asi dva dny tu budu muset na louce sedět v karavanu a čekat až budu moct řídit), Fikiho hever, pomoc při bouřce od sousedů a je jasné, že jsem na další zapomněl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..