Rallye Světlá 2012 – jak to dopadlo

Poslední závod sezóny je za námi a byl pro nás vítězný – dojeli jsme do cíle bez jediného šrámu a tím se na 100 % splnil cíl, který jsme pro tento závod měli. A nakonec z toho bylo i třetí místo :-). Stejně tak jako minulý rok vyšlo počasí na jedničku a teploty nad 20 °C byly příjemným společníkem.

Díky Honzíkovi za super pomoc v servise a kontrolu všeho co bylo potřeba!!!

Díky Standovi za fotky a blejskání do xichtu v zatáčkách :-).

Celý závod nám vše fungovalo jak mělo, nebyla žádná krizovka, žádná velká chyba, jeli jsme na jistotu a radost z možnosti si užít rallye tak, jak nás to baví. Závodní výsledky za nás tvořil satanským výkonem Pavel Gajar, který ve finále celý závod s náskokem vyhrál. Nás v cíli moc potěšil bronzový věnec, který nám přistál po druhých průjezdech na hlavách a v třetí rundě jsme si ho sundat nenechali. Třetí průjezdy jsem byl moc spokojený s časy v průjezdech a díky tomu, že jsme se drželi časů Štěpána jsme skončili za ním na třetím místě.

Na stupních vítězů nás nakonec musel zastoupit Vlašimák, protože péče o naše ratolesti si vyžádala dřívější odjezd do Prahy :-).

Videa

RZ 7

RZ 8

RZ 6

Fotky

      

13 thoughts on “Rallye Světlá 2012 – jak to dopadlo”

  1. no tak to velká gratulace. Technika a radost to je vše co k rally patří :-)))Gratuleca k umístění 🙂

  2. Pecka! Takže gratulace veliká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂
    Jste dobří! A jak je vidět, tak autíčko si zaslouží taky velkou pochvalu a samozřejmě i ti, co se o něj s láskou a péčí starají 🙂

      1. No doufám, že tu pitomou školu už budu mít hotovou a bude na to tím pádem čas 🙂

  3. Gratulace, konečně stupínek 🙂 Bohužel jsem se nedojel podívat, protože jsem čerpal síly na nedělní mega výlet, celý den propršel nakonec 🙁 Počasí ze soboty nevydrželo. Tak příští rok určitě 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..