Rallye Železné hory 2016 – jak to dopadlo

Smůla se nás drží, další nedokončený závod. Na rallye Železné hory jsme se tentokrát připravili velice dobře. Měli jsme otestováno, natrénováno s ALS, správně napsané již známé RZ, podmínky domácího prostředí, ale ani tentokrát jsme nespatřili cíl.

První tři RZ jsme jeli na mokru, kde mi to jak známo moc nejde. V třetí RZ jsem už trochu přitlačil a hned po startu RZ, kdy jsem zapínal v zatáčce ALS mi auto „poskočilo“ víc než bych potřeboval a měli jsme malý výlet do pole. Tento nás stál 11 sekund a druhé místo podle časů v dané RZ. Ve čtvrté RZ nám vypadla hadice od IC a bylo po bojích. V cíli RZ jsme hadici nedokázali nasadit i za půjčení nářadí od obyvatel Pohledu a tak jsme odstoupili. Po opravě v servisu jsme startovali do poslední etapy mimo pořadí – na čele soutěžního pole, ale hned v první vložce se problém opakoval a tak odstupujeme i z tréningové jízdy ku***.

Mrzí mě to moc, protože na tento závod byl extrémně připraven i coPilot Jonky a odvedl neskutečně profesionální přístup od první minuty.

Děkuji moc za pomoc celého servisu AutosportGajar  apanu učiteli za mrak času věnovaného přípravě řidiče a v neposlední řadě své milované a obětavé ženě, která s námi strávila kompletní najíždění a celou rallye! DĚKUJI!

Jeden natočený průjezd, možná jediný 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..