Rallye Radouň 2012 – jak to dopadlo

Letošní závod v Radouni byl již druhým podnikem na této trati, který jsme absolvovali a předpokládal jsem, že to pro nás bude výhodou – znalost místních tratí, orientaci v terénu… Bohužel to pro nás znamenalo konec soutěže dřív, než jsme začali.

Již při rozpise jsem udělal zásadní chybu a to tu, že jsem se nepodíval přesně do itineráře a napsal jsem si počet kol na RZ 3 stejný, jako to bylo v roce 2011. AutoDesignCup ale letos jel o kolo více, takže po dojetí do cíle RZ 3, jsme dostali penalizaci 8 minut a tím pro nás závod skončil. Bylo to pro nás zklamání protože jsem takto „odstoupili“ z průběžného prvního místa. Za námi první posádka měla na nás ztrátu po dvou odjetých RZ cca 50 sekund.

Moc se tímto omlouvám své navigátorce a slibuji, že už nebudu tvrdohlavý beran, který má pravdu, i když ji jak je vidět absolutně nemá.

Následující průjezdy v RZ 4, 5 a 6 jsme opět měli nejrychlejší a náš závod ukončila závada v cíli 6té RZ – převodovka :-(. Bohužel se jedná o zcela nově složenou převodovku, takže „pouhá“ oprava nám problém nevyřeší a budeme tedy hledat jiné řešení v podobě větší převodovky či Hewlandu apod.

Náplatou na tento smolný den bylo třetí místo absolutně našeho spolubojovníka Ondřeje, GRATULACE! :-). Velké poděkování všem ze servisu a za super party v pátek.

              

Více fotek na Facebooku

 

První průjezd na RZ 2
Podívejte se na video v HD kvalitě.


První průjezd na RZ 3
Podívejte se na video v HD kvalitě.

Druhý průjezd na RZ 1
Podívejte se na video v HD kvalitě.

10 thoughts on “Rallye Radouň 2012 – jak to dopadlo”

  1. Miky, tak to je škoda 🙁 hele příště vám to dopadne. Paní koukej koupit pořádný pugét a večeře je jasná 🙂
    jinak jste jeli moc pěkně 🙂

  2. Hlavu vzhůru, zase další zkušenost 🙂
    Jinak i přes všechny strasti to byl super zážitek být tam s vámi! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..