Rallye Posázaví 2017 – jak to dopadlo

Jak to dopadlo? Špatně.

V pátek dopoledne jsme se nastěhovali do depa, které bylo menší než obvykle (méně účastníků závodu). V naší třídě A4 bylo ale dostatek souperů (7ks). Najíždění proběhlo bez větších komplikací a zapsali jsme všechny RZ, které se měly následující den jet. Věčerní grilovačka, spánek v Ducatu, ranní probuzení v 4:00 a přípravy na start.

Přesun na první RZ a již po cestě se mi odfoukla přední pravá guma tak, že měla 0.9BAR a výměnu jsem již nemohl stihnout do startu RZ. Věděl jsem, že tedy odstrartuji bez pravé přední pneu a pojedu tedy jen pravé zatáčky…ok beru, to je rallye.

Odstartoval jsem do RZ bez ALS, které jsem na první rychlé pravé zatáčky, které jedeme full, zapnul a poté šlo opěd do pozice OFF. RZ jsem projel vlažně a před cílem auto přestalo táhnout. Rychle jsme v cíli vyměnili pneu a rozjeli se a v ten okamžik jsme věděli, že je konec rallye. Závada na tlaku turba. Nakonec se k tomu přidal ještě poškozené ložisko na kole, takže by jsme závod stejně nedokončili.

Druhá posádka Gajar Vanický celou rallye jela na první příčce a vyhrála všechny odjeté RZ. Před startem do RZ č. 7 došlo v servisu k závadě na brzdném systému a následovalo odstoupení. Nicméně už nyní jsou k dispozici na Youtube fantastické průjezdy jak z doby Tommiho Mäkinena. Posuďte sami https://www.youtube.com/watch?v=yfOYz84pAr0.

Z rallye jedeme domů zklamáni, ale vědomi si chyb v organizaci a přípravě a na příští závod budeme náležitě připraveni! Rallye Radouň ruleeeez!

add titulní fotka – propagace prodávané značky Fieldmann na eshopu Nakupka.cz musí být :-D.

One thought on “Rallye Posázaví 2017 – jak to dopadlo”

  1. Nezoufat a věřit v lepší cíle 🙂 🙂 Jednou to dopadnout musíííííííííííííííííííí 🙂

    držím palce hoši 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..