Rallye Posázaví 2013 – jak to dopadlo

Rallye Posázaví je za námi a s klidným srdcem můžu říct, že jsme si to FAKT moooooc užili. Bezvadna parta v depu, díky moc Gajdovi, Honzíkovi, a všem spolusoutěžícím parťákům se kterými jsme grilovali a potkávali se na trati!

Celou Rallye jsme projeli bezpečně, bez rizika, bez karambolů, bez krizí, prostě na pohodu, s dobrou náladou a požitku ze dne stráveného ve WRC. Občas trochu zapršelo a tak jsme stále přezouvali mokré pneumatiky za suché a obráceně.

Vše to zní moc hezky, ale jeden problém přeci jen byl a to celkem zásadní. Největší problém v naší posádce je ten, že navigátor tak moc převyšuje řidiče, že je to až nehoráznost! Jak si tohle ten navigátor může dovolit :-D! Manželko jsi až nechutně dokonalá a to že celý noty vysypeš jak básničku a já sem tam jen jak jouda co pořád šlape na brzdu a kazí ti časy :-D.

Musím také prásknout, že protože těchto hvězdných manýrů neměla žena dost, rozhodla se navigovat v super trooper modních holíííínkáááách jedné nejmenované značky CROCS, což musím říct budilo velké emoce nejen v depu, ale i mezi ostatními soutěžícími. Naštěstí duchapřítomný Jozka zachytil i tento okamžik na jedné z fotek a tak se můžete pokochat i vy nepřítomní na rallye.

Finální výsledovka ukázala celkové 6té místo a s tím jsme velice spokojeni. Bohužel nám tentokráte ne zcela dobře zafungovala kamera, takže noooo video :-(.

Díky moc za fotky Jozko!

IMG_1376 IMG_1225 IMG_1226 IMG_1231 IMG_1233 IMG_1356 IMG_1357 IMG_1366 IMG_1373 IMG_1375 posazavi-2013-01 posazavi-2013-02tka_dsc_3486 Umělecký Jonkyho výtvor

2 thoughts on “Rallye Posázaví 2013 – jak to dopadlo”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..