Rallye Pardubice Železné hory 2012 – jak to dopadlo

Dopadlo to skutečně nedobře. Z důvodu technická závady – poloosa, jsme odstoupili na startu druhé RZ. Absolvovali jsme tedy pouze jednu RZ. S jejím průběhem, jsem v zásadě spokojený a myslím, že jsme tentokrát měli opravdu dobře napsaný rozpis. Mohl jsem mu plně důvěřovat a věnovat se trati naplno. Jedno video zachycuje defekt a zachycuje také „nadšení“ manželky – lásko miluji jak hodně to prožíváš a jak dobrá jsi!

Myslím, že se neobjeví ani moc fotek, protože v době našeho prvního průjezdu fotografové teprve kalibrovali světlost na svých čipech a jiní teprve dobíhali na správná stanoviště (viď Ondro :-)). Naštěstí byl fotograf Petr Vanický i v depu s foťákem, takže nějaká fotka přece jen je!

Neumím si představit naštvanost sportovců, který se na závody připravují i několik let (Olympiáda) a pak jim závod z nějakého důvodu nevyjde. My se zdaleka nepřipravujeme tak dlouho a zklamání je veliké – viz druhé video :-(.

Video z první RZ

Video ze startu druhé RZ a poškození poloosy hned po startu

Fotky

      

7 thoughts on “Rallye Pardubice Železné hory 2012 – jak to dopadlo”

  1. Velká škoda, tak držim palce aby byla smůla do příštích závodů vybrána!!!
    Už se těšim na další podívanou 🙂
    PS: u fiest bylo koukám veselo 🙂

  2. Tééda, to mě mrzí!!!!!!! Myslela jsem na Vás, když jsem v sobotu od rána obhajovala svou seminární práci. No tak snad příště už to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! určitě!!!!!!!!!!! A i tak gratulace!!!!!

      1. Za jedna néé, ale za tři, nicméně jsem ráda, že to mám :-), protože to bylo dost náročné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..