Dixi Rallye Show Líně 2011, aneb jak získat 6 pohárů za jednu soutěž

Naše triumfální tažení v DIXI rallye bylo úspěšné. Při nedělním vyhlašování vítězů v restauraci Sparta jsme přebírali celkem 6 pohárů. Jak toho dosáhnout přikládám v článku v části realita.

UPDATE 27. 2. 2012 – článek, kde je naše fotka 🙂

Summary

  • 1. místo kategorie A4 v DIXi rallye Líně
  • 2. místo celkově v DIXI rallye Líně
  • 2. místo  kategorie A v DIXI rallye (po 6ti závodech)

Jak sami můžete vidět, jen krůček chyběl k absolutnímu rozdrcení mnoha desítek soutěžících posádek v seriálu DIXY rallye v kategorii nad  2000 cm tedy kategorii A4. Naše posádka a celé zázemí bylo fantasticky připraveno, takže jsme to tak trochu očekávali, nebo to bylo trochu jinak?

 

Realita

Jak už asi tušíte, nebylo to tak úplně, jak píšu o pár řádek výše. Tento závod byl takovým hyenistickým počinem, který vymyslela naše parta v čele s Nessem. Věděli jsme, že když se budeme hodně snažit, je zde teoretická šance získat nějaký pohár v absolutním pořadí DIXI rallye, která se skládala z několika závodů.

RZ byly tak těžké a náročné na techniku, že nám postupně odpadali soupeři včetně nabroušeného EVA IX apod. a naší snahou byl boj o přežití se stále se zlepšujícími časy našimi i našich soupěřů. Do poslední RZ jsem nastoupili se šutrákem zapíchnutým ve sliku a modlili jsme se, abychom dojeli do cíle. V této opatrnostní taktice nás bohužel v celkovém součtu přeskočil řidič jiné posádky a tak nám uteklo celkové prvenství.

Tím, že každá posádka obdrží poháry dva – řidič + navigátor, tak si do velkoprostorové haly s poháry přidáváme 6 ks :-).

Zmínka o nás v rallye časopise i s fotečkou 🙂

Onboard video i HD kvalitě

Po několika sekundách nám vypadnul intercom. Když si poté zvednete hlasitost v PC na max, bude slyšet real sound z auta.

Video v HD kvalitě

 

Fotografie

      

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..