2016 „Rallye“ Říčky

Naše testování v Říčkách, které proběhlo v polovině února je bohužel opět u konce. Ve středu jsme dorazili na místo, a nikde nebyl žádný sníh. Žal z nevydařené akce jsme patřičně museli zapít plachetnicí a v 02:00 jsme zjistili, že napadlo tolik sněhu, že hroty budou nutností….

V celém okolí nebyl žádný sníh. Jediné 6ti kilometrové místo se sněhem byl náš úsek! Tomu se snad ani nechtělo věřit. Nutno ale přiznat, že sněhové podmínky byly opravdu špatné. Minimální vrstva sněhu, takže se nedalo jezdit na větších hrotech a mikrovstva sněhu byla tak uklouzaná, že člověk aby se přesunul o 3m po silnici by potřeboval sněžnou rolbu.

Od rána se pracovalo na zabezpečení trati a zahájili jsme první testy. V neděli v ranních hodinách jsme testy ukončili. Já jsem celé tyto dny strávil sezením v autě a točením volantu. Nikdy jsem si tak nezajezdil, nikdy jsem se tak nezasmál, nikdy jsem si tak neužil nastavování auta jako v sobotu v noci kdy mi Gajda nastavil notebookem DCCD a já nevěděl co změnil a až do první zatáčky sem se klepal, jestli mi omezil účinek brzd, nebo jestli mi z auta udělal zadokolku…zkrátka to byla neskutečná prd****!

Díky celé bandě za fantastickou náladu a našemu panu Učiteli za přípravu, zajištění a organizaci všeho okolo.

UPDATE 1 – prvnní video od Rejži dorazilo viz níže – Gajda.
UPDATE 2 – druhé video od Rejži dorazilo viz níze – pan Nákupka.

Průjezdy natočeno Vítkem

Video od Rejži – Gajda

Jeden průjezd nafoceno od Víty

IMG_6694 IMG_6695 IMG_6696 IMG_6697 IMG_6698 IMG_6699

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..